Foto - Ananda 10 jaar in kerk!

Lees ook...

Carry me home

Dit weekend was het alweer vijf jaar geleden dat mijn moeder overleed. Het toeval wilde dat we die dag naar een concert gingen van Ajeet en dat ze precies hetzelfde nummer zong dat we draaiden bij de uitvaart van mijn moeder.

Lees verder »

Wees kalm

Na een heerlijk rustige en ontspannen Kerstvakantie, begon het nieuwe jaar bij Ananda weer lekker chaotisch. Er was een probleem met de audio, lekkage in de gang, de infrarood verwarming

Lees verder »

Bauke

Terwijl ik in de halve schouderstand sta in mijn yogakamertje, gaat de bel. Ik loop naar beneden en open de deur. Daar is ie! Bauke, een grote forse man met een dikke buik die onder zijn t-shirt uit komt.

Lees verder »

Ananda 10 jaar in kerk!

Foto - Ananda 10 jaar in kerk!

Tien jaar geleden is het alweer dat we onze deuren openden in de kerk! Daaraan vooraf ging een ware metamorfose. Het achterhuis van de kerk werd volledig omgebouwd. Samen werd het onmogelijke mogelijk en dat geldt nog steeds ook in deze tijd. 

Tien jaar geleden is het alweer dat we onze deuren openden in de kerk! Daaraan vooraf ging een ware metamorfose. Het achterhuis van de kerk werd volledig omgebouwd. Mijn dank daarvoor gaat nog steeds uit naar de eigenaar van de kerk, die alles voor ons verbouwde en alle hulp die we kregen van leerlingen, docenten en vrienden! Samen werd het onmogelijke mogelijk en dat geldt nog steeds ook in deze tijd. Zie hierbij het bloemenoffer dat Klara voor ons in de Ganges deed en waarna alles in een stroomversnelling kwam. Veel liefs en dank! Ans

Facebook
LinkedIn
X