Vier dagen yoga & meditatie in stilte, rust en ruimte. Dagen voor jezelf, ver weg van de drukte en hectiek van alledag. Het is niet voor niets dat deelnemers de stilte retraites altijd zo’n verademing vinden. Sommigen komen daarom elk jaar terug, anderen komen voor de eerste keer mee.
Iedereen is welkom! Zowel ervaren als minder ervaren beoefenaars. We verblijven in een mooie gerestaureerde boerderij gelegen in de prachtige natuur van de Achterhoek. Verdiep je yoga & meditatie, versterk je mindfulness en kom weer in contact met de natuur. Hoor in het stil-zijn het vriendelijke ruisen van de bomen, het zingen van de vogels en alle andere muziek van de natuur.
Al eeuwenlang hebben de verschillende wijsheid tradities de waarde van retraite erkend. Tijd in retraite doorbrengen geeft ons de mogelijkheid om even uit de complexiteit van het leven van alledag te stappen en diep te kunnen luisteren naar lichaam, hart en geest. Dit weekend biedt je de ruimte en praktische begeleiding om dat te kunnen doen. We zullen dagelijks yoga en mindfulness meditatie beoefenen, net als innerlijke reflectie en contemplatie. Tussendoor kun je heerlijk wandelen in de natuur, maar ook kun je je overgeven aan niets doen, rusten, in de vruchtbare atmosfeer van stilte.
De zomer is het seizoen van voltooiing. Datgene dat gezaaid is in de winter, gegroeid is in de lente, kan tot voltooiing komen in de zomer. Een typisch yang seizoen van warmte, licht en lange dagen. Het seizoen van genieten van alles dat in bloei staat. Waar kun jij van genieten? Waar maakt jouw hart een sprongetje van?
Bereid je voor op een paar mooie stille dagen waarin je tijd neemt voor jezelf, tot rust kunt komen en kunt genieten van buiten zijn, buiten beoefenen, in contact met de natuur in al haar uitbundigheid en kracht. Je ontwikkelt weer nieuwe inzichten en gaat een beetje als een ander mens terug naar huis. Je verblijft in een 1-pers. kamer met je eigen badkamer (douche & toilet).
Er is zorgvuldige begeleiding in de meditatie- en yogabeoefening en daarom is dit weekend geschikt voor zowel nieuwe als meer ervaren beoefenaars.
maandag 5 juni
dinsdag 6 juni & woensdag 7 juni
donderdag 8 juni
Na de lunch is de retraite afgelopen.
Wie | Annemieke van Noort |
Wanneer | maandag 5 juni (11.30 uur) t/m donderdag 8 juni (circa 14.30 uur) |
Voor wie | Dit weekend is geschikt voor zowel nieuwe als meer ervaren beoefenaars |
Waar | Centrum Athanor, Lochem |
Kosten | inclusief 3 overnachtingen op een 1-pers kamer met eigen badkamer (douchte/toilet), alle vegetarische maaltijden (3 x ontbijt, 4 x lunch, 3 x diner) koffie/thee, en alle yoga- en meditatie sessies: €745 voor een 1-persoons kamer Er is slechts een beperkt aantal 2-pers kamers. De kosten bedragen dan €675 per persoon. |
Inschrijven | bij Annemieke via: info@sahayoga.nl |
Neem contact op met Annemieke via info@sahayoga.nl. Je bent van harte welkom!